Volejte 8:30 - 17:00 hod.:
+420 226 254 888

zákaznická zóna

Zákaznická zóna

Jak přejít s elektřinou a plynem k Maxim Energy?

Proč je Maximum Energy levnější?

Maximum Energy dodává levnější silovou elekřinu/plyn, protože má nižší provozní náklady než velcí dodavatelé elektřiny/plynu. Maximum Energy nemá tisícovky zaměstnanců, velké centrály ani neutrácí velké peníze za reklamu, proto můžeme nabídnout svým zákazníkům levnější silovou elektřinu/plyn.

Jakou mám garanci levnější elektřiny/plynu i v budoucnu?

Levnější silová elektřina/plyn je hlavní konkurenční výhodou Maximum Energy oproti velkým dodavatelům. Je tedy ústředním bodem práce celého teamu společnosti Maximum Energy, aby tato konkurenční výhoda zůstala zachována. Protože nákupní cena silové elektřiny/plynu na burze je stejná pro Maximum Energy i pro velké dodavatele, rozhodují o možnosti dlouhodobě nabízet levnější elektřinu provozní náklady. V Maximum Energy investujeme hodně času a peněz do kvalitních software a efektivního provozu firmy a naše provozní náklady tedy budou vždy nižší díky menšímu počtu zaměstnanců, menším kancelářím, neutrácení za drahou reklamu, atd.

Absolutní garanci na mnoho let dopředu ale není schopen poskytnout žádný dodavatel elektřiny, i když v marketingových materiálech někteří slovo garance používají.

Pokud nebudete kdykoliv v budoucnu spokojeni s cenami nabízenými Maximum Energy, vždy můžete změnit svého dodavatele a odejít jinam. Jsme si ale jisti, že Maximum Energy bude dlouhodobě nabízet vysoce konkurenční ceny a kvalitní služby a přátelský zákaznický přístup.

Jak mohu uzavřít smlouvu s Maximum Energy?

Smlouvu o sdružených dodávkách elektřiny/plynu lze s Maximum Energy uzavřít poštou nebo v Zákaznickém centru v Praze. Pokud máte zájem o uzavření smlouvy stačí si zde stáhnout smlouvu a zde plnou moc.

Vyplněnou a podepsanou smlouvu ve 2 originálech a plnou moc také ve 2 originálech společně s kopií Vaší poslední vyúčtovací faktury od současného dodavatele nám prosím zašlete poštou.V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@maximenergy.cz nebo na zákaznické lince 226 254 888

Jak vyplnit smlouvu s Maximum Energy?

Ve smlouvě, kterou si stáhnete v sekci ke stažení, je potřeba vyplnit:

  • osobní údaje (pokud smlouvu vyplňuje fyzická osoba vyplňuje se pouze datum narození, pokud smlouvu vyplňuje podnikatel, vyplňuje se pouze IČO)
  • platební údaje
  • EAN/EIC pro každé odběrné místo zákazníka (EAN u elektřiny, EIC u plynu jsou unikátní čísla daného odběrného místa nutná pro jejich převedení, příklad čísel EAN: 859182400210217873 , EIC: 27ZG500Z0007265E), čísla EAN/EIC najdete na výúčtovací faktuře Vašeho stávajícího dodavatele.
  • jako přílohu ke smlouvě je potřeba přiložit poslední vyúčtovací faktury od původního dodavatele (všechny strany)

Ostatní údaje ve smlouvě (sazby, jističe, atd.) doplníme na základě přiložené faktury a nemusíte je vyplňovat.

U plynu je nutné vyplnit také charakter odběru (vaření, vytápění, TUV/ohřev vody, technologie) a kód využití R..

Smlouvu prosíme 2x vytisknout, podepsat a společně s 2 ks vyplněné a podepsané plné moci a kopií vyúčtovací faktury zaslat poštou Maximum Energy.

V případě dotazů nebo problémů s vyplněním smlouvy nám prosím napište na info@maximenergy.cz nebo zavolejte na 226 254 888

.

Kdo má nárok na VIP cenu?

Maximum Energy má výhodnější VIP ceníky v plynu (pro firmy i domácnosti) a v elektřině pro firmy. VIP ceník může být většímu zákazníkovi nabídnut energetickým poradcem.

Na VIP ceník mají nárok všichni zákazníci, kteří kontaktovali Maximum Energy sami, bez využití služeb energetického poradce, a uzavřeli smlouvu elektronicky (emailem) nebo poštou.